Vyriausias stalo teniso turnyro dalyvis G. Krivickas trečią kartą tapo ČLSTL čempionu.

Čikagos lietuvių stalo teniso lygos (ČLSTL) antrojo sezono šeštojo turnyro nugalėtoju tapo 61-erių metų Gintautas Krivickas. Finale vyriausias šių varžybų dalyvis po labai atkaklios kovos rezultatu 3:2 nugalėjo Mindaugą Bieliauską.

Prieš tai G.Krivickas buvo laimėjęs pirmąjį ir penktąjį ČLSTL turnyrus. Iškovojęs trečiąjį stipriausio Čikagos stalo tenisininko titulą Gintautas ČLSTL čempionų titulais susilygino Giedriumi Liaukevičiumi, kuris šįkart nedalyvavo varžybose.

Trečiąją vietą iškovojo Jaunius Jankus taip pat sunkioje kovoje rezultatu 3:2 įveikęs Aurimą Žemaitaitį.

ČLSTL „B“ žaidėjų grupėje pirmąją vietą iškovojo stalo teniso varžybų organizatorius Tomas Povilanskas, kuris įtemptame susitikime rezultatu 3:2 nugalėjo Kęstutį Rekašių. Pirmakart ČLSTL bronziniu apdovanojimu pasiruošė Renatas Gurskas „mažajame finale“ 3:0 nugalėjęs Darių Kumpį.

Po šeštojo ČLSTL turnyro netrukus numatoma surengti dar vienas stalo teniso varžybas, į kurias kviečiami pasijungti visi norintieji stalo teniso mėgėjai. Dėl registracijos skambinti ČLSTL organizatoriui Tomui.