Ketvirtadienį, balandžio 14 dieną, trečią kartą įvyko antrojo sezono aštuntasis Čikagos lietuvių stalo teniso turnyras. Vienuolika stalo teniso mėgėjų susirinko išbandyti savo jėgas, iš viso jie sužaidė 23 varžybas. Trys turnyro dalyviai tądien nepatyrė pralaimėjimų. Ne visos varžybos jiems buvo lengvos, bet svarbiausia užbaigtos pergale.

Stiprioji trijulė

Raimonda Šimkonienė, Renatas Lapinskas, Gintautas Krivickas, tai trijulė kuriai tądien pavyko laimėti prieš visus žaistus varžovus. Raimonda ketvirtadienį sužaidė daugiausiai iš visų dalyvavusių – 5 varžybas. Net keturis varžovus ji įveikė rezultatu 3:0, tai Stefą Majauską, Tomą Povilanską, Vilių Stašiūną ir George’ą Ragauską. Renatas Gurskas dar bandė priešintis Raimondai, bet 3:1, vis tiek teko pripažinti pranašumą.

Renatas Lapinskas sužaidė trejas varžybas. Sunkus susitikimas buvo su Mindaugu Bieliausku. Abu varžovai stiprūs, verti pergalės, bet lygiūjių stalo tenise nebūna. Tad po ilgos ir įtemtos kovos rezultatu 3:2 pergale džiaugėsi Renatas Lapinskas. Jam prieš kitus varžovus buvo lengviau, Kęstutį Rekašių ir Vilių Stašiūną jis įveikė 3:0.

Gintautas Krivickas taip pat gali pasigirti tuo, kad visas tris sužaistas varžybas laimėjo. Renatui Gurskui ir Kęstučiui Rekašiui jis nesuteikė jokių vilčių ir rezultatu 3:0 įveikė abu varžovus. Susitikimas su Stefu Majausku baigėsi 3:1, Gintauto naudai.

Tik vienas pralaimėjimas

Jaunius Jankus tris varžovus įveikė 3:0 rezultatu (Renatą Gurską, Vilių Stašiūną ir Georg’ą Ragauską ), bet rezultatu 1:3 jis nusileido Mindaugui Bieliauskui.

Mindaugas Bieliauskas tądien taip pat dar laimėjo prieš Kęstutį Rekašių 3:0 bet patyrė pralaimėjimą prieš Renatą Lapinską. Stefas Majauskas dar susitiko su dvejais varžovais Tomu Povilansku ir Vilium Stašiūnų. Jis abu varžovus įveikė 3:0 rezultatu.

Vilius Stašiūnas taip pat tądien dar susitiko su trimis varžovais. 0:3, taip baigėsi susitikimas su Renatu Gursku, taip pat Vilius pralaimėjo ir Kęstučiu Rekašiui 0:3. Bet Viliui pavyko po neilgai trukusios kovos rezultatu 0:3 nugalėti George’ą Ragauską.

George’as taip pat ta dieną dar pralaimėjo 0:3 rezultatu Tomui Povilanskui ir Renatui Gurskui.

Šiuo metu sužaidusi 12 varžybų ir patyrusi tik vieną pralaimėjimą pirmoje vietoje yra Raimonda Šimkonienė. Antroje vietoje yra Gintautas Krivickas 9 sužaistų rungtynių – 9 pergalės. Trečioje Jaunius Jankus 9 varžybos – 9 laimėjimai.

Dal liko du ketvirtadieniai, balandžio 21 d. ir balandžio 28 d. visi žaidėjai iki to laiko turi sužaisti visas jiems likusias varžybas. Ir kaip sakoma – tegul nugali stipriausias!