Vyriausias stalo teniso turnyro dalyvis 61-erių metų G. Krivickas finale įveikęs R. Šimkonienę antrą kartą tapo ČLSTL čempionu.

Čikagos lietuvių stalo teniso lygos (ČLSTL) antrojo sezono penktojo turnyro nugalėtoju tapo 61-erių metų Gintautas Krivickas. Finale jam iššūkį metė vienintelė turnyre dalyvavusi moteris Raimonda Šimkonienė.

Pirmąkart finale žaidusi sportininkė labiau patyrusiam sportininkui pralaimėjo 1:3 ir tenkinosi sidabro medaliu. Iki finalo abu sportininkai, turnyre dalyvaujant 16 stalo tenisininkų, nesuklupo nė karto.

Antrą kartą ČLSTL turnyrą laimėjęs G. Krivickas pakartojo savo sėkmę: prieš tai stipriausiu jis buvo pirmajame ČLSTL turnyre. Triskart jo nugalėtojas Giedrius Liaukevičius šįkart nedalyvavo varžybose ir G. Krivickui palengvino užduotį iškovoti dar vieną ČLSTL titulą.

ČLSTL “B” grupės nugalėtoju tapo Artūras Lukauskis, kuris aplenkė Vilių Stašiūną ir trečią kartą turnyro bronzinį medalį iškovojusį Tomą Povilanską.

Šeštasis ČLSTL turnyras prasidės 2011 metų sausio 13 d. Sportininkai naują sezoną pradės prie naujų žaidimo stalų, kuriuos stalo teniso lygai dovanojo rėmėjai. Dar viena turnyro naujovė – pirmąkart bus surengtos dvejetų varžybos.