8-tasis Stalo Teniso Turnyras

Prieš savaitę, kovo 31 d., vyko antrojo sezono aštuntasis Čikagos lietuvių stalo teniso turnyras. Iš viso tądien buvo sužaistos 25 varžybos. Visas tris savo varžybas tądien be pralaimėjimo sužaidė Gintautas Krivickas ir Jaunius Jankus. Taip pat gerai sekėsi ir Stefui Majauskui, jis iš penkių žaistų rungtynių pralaimėjo tik vienas. Raimonda Šimkonienė, vienintelė moteris dalyvaujanti šiame turnyre, nenusileido stipriajai lyčiai ir iš keturių žaistų varžybų pralaimėjo tik vienas.

Be Pralaimėjimų

Gintautas Krivickas, vienas iš stipriausių Čikagos lietuvių stalo teniso žaidėjų. Retai kam pavyksta perprasti jo žaidimą ir prieš jį laimėti. Varžybų dieną jis susitiko su Aurimu Žemaitaičiu (3:1), su Dainium Mocium (3:0) ir su Raimonda Šimkoniene (3:0) ir dar kartą įrodė, kad įveikti jį nėra paprasta.

Dar vienas stalo teniso mėgėjas galėjo džiaugtis trimis pergalėmis. Jaunius Jankus nenusileido nė vienam priešininkui. Jis 3:1 įveikė Stefą Majauską. Sunkiau sekėsi kovoti prieš Renatą Lapinską, bet po įtemtos kovos 3:2 pergale džiaugėsi Jaunius. Kęstutis Rekašius taip pat nesugebėjo pasipriešinti Jauniui ir 3:0 turėjo susitaikyti su pralaimėjimu.

Stefas ir Raimonda Pralaimėjo Tik Kartą

Stefas Majauskas nusileido tik Jauniui (3:1), bet likusias 4 varžybas sužaidė puikiai. Net tris priešininkus įveikė 3:0 rezultatu (Renatą Gurską, Artūrą Lukauskį ir Dainių Mocių), kaip sakoma „Atėjau, pamačiau, nugalėjau“ . Tik taip rimtai nusiteikusiam Stefui lengvai pergalės nenorėjo atiduoti Kęstutis Rekašius. Kad išaiškėtu kas stipresnis reikėjo sužaisti visus 5 setus, bet rezultatu 3:2 pergalės skonį dar kartą tądien pajuto Stefas Majauskas.

Kęstas Rekašius ir Dainius Mocius taip pat ilgai „aiškinosi“ kas geresnis. Bet rezultatu 3:2 pergale džiaugėsi Kęstas. Jis taip pat dar laimėjo ir prieš Artūrą Lukauskį 3:0, ši kova buvo jam lengvesnė.

Raimonda Šimkonienė susitikimus su Mindaugu Bieliausku, Renatu Lapinsku ir Aurimu Žemaitaičiu užbaigė 3:0 jos naudai. 8 turnyro metu ji nusileido tik Gintautui Krivickui (0:3).

Mindaugas Bieliauskas likusius du susitikimus baigė pergalėmis. Rezultatu 3:0 jis įveikė varžovą Tomą Povilanską ir rezultatu 3:1 – Aurimą Žemaitaitį.

Daugiau Pralaimėjimų Nei Laimėjimų

Renato Gursko ir Arūno Karaliaus susitikimas tęsėsi ilgai, bet rezultatu 2:3 pergale džiaugėsi Arūnas. Tądien Renatui sunkiai sekėsi įveikti varžovus, jis nusileido dar dviem žaidėjams: Artūrui Lukauskiui (1:3) ir Dainiui Mociui (1:3), laimėti pavyko tik prieš Tomą Povilanską (3:0).

Arūnui Karaliui laimėjimas prieš Renatą Gursko tądien buvo vienintelis. Vėliau žaistose varžybose jo priešininkai buvo stipresni: Tomas Povilanskas (1:3), Artūras Lukauskis (1:3) ir Dainius Mocius (0:3).

4 Stipriausi Stalo Tenisininkai

Visiems stalo teniso mėgėjams išviso reikia sužaisti 15 varžybų.. Stefas Majauskas sužaidęs 5, dabar laikosi pirmoje vietoje. Jaunius Jankus ir Gintaras Krivickas dalinasi II-III vietomis, nes yra sužaidę (po tris varžybas) bei surinkę vienodai taškų. Ketvirtoje vietoje šiuo metu yra Raimonda Šimkonienė, iš sužaistu 4 varžybų ji pralaimėjo tik vienas. Visi kiti žaidėjai išsidėstę atitinkamai pagal laimėtas, pralaimėtas varžybas.