Ketvirtadienį, balandžio 7 dieną, įvyko dar vienas antrojo sezono aštuntasis Čikagos lietuvių stalo teniso turnyras. Iš viso turnyro metu sužaistos 29 varžybos. Tądien daugiausiai varžybų sužaidė Renatas Lapinskas ir tikrai gali pasigirti ne viena pergale. Raimonda Šimkonienė dar kartą įrodė, kad vyriškoje kompanijoje ji jaučiasi puikiai ir iš 3 žaistų rungtynių laimėjo visas.

Septyni varžovai

Renatas Lapinskas per ketvirtadienio vakarą sužaidė net 7 varžybas. Iš jų tik dvejas pralaimėjo, tai Gintautui Krivickui (1:3) ir Artūrui Lukauskiui (2:3). Prieš kitus varžovus jam pavyko laimėti. Net 3 priešininkus jis sugebėjo įveikti 3:0 rezultatu (Renatą Gurską, Arūną Karalių ir George Ragauską). Rezultatu 3:1 Renatas laimėjo ir prieš Stefą Majauską, bet va kova su Dainium Mocium nebuvo lengva ir tik po įtemtos bei daug jėgų kainuojančios kovos Renatas galėjo džiaugtis pergale rezultatu 3:2.

Trys pergalės

Raimonda Šimokienė gali pasidžiaugti dar trimis savo pergalėmis. Ji du varžovus, Kęstuti Rekašių ir Darių Kumpį, įveikė rezultatu 3:0. Sunkiau jai sekėsi su Jaunium Jankum, prireikė nemažai laiko, kad vienintelė moteris šiame turnyre įrodytu, kad „mažąją rakete“ vis dėlto ji valdo gerai . Po rimtos kovos, rezultatu 3:2, Jaunius turėjo pripažinti Raimondos pranašumą.
Tik vienam Mindaugo Bieliausko varžovui pavyko laimėti prieš ji, tai Stefui Majauskui. Ilgai dar nenorėjo Mindaugas nusileisti priešininkui, bet rezultatu 2:3, teko pripažinti varžovo pranašumą. Bet užtat prieš kitus varžovus jam sekėsi gerai. 3:1 jis įveikė Renatą Gurską, o prieš Arūną Karalių ir George Ragauską laimėjo net 3:0 rezultatu.

Trijų pergalių maratonas tęsiasi

Jaunius Jankus patyręs pralaimėjimą prieš Raimondą Šimkonienę nesugebėjo laimėti ir prieš Gintautą Krivicką (0:3). Bet užtat kitus likusius varžovus įveikė nesunkiai, rezultatu 3:0 jis laimėjo prieš Arūną Karalių, Artūrą Lukauskį ir Dainių Mocių.

Nors Arūnas Karalius pralaimėjo trims varžovams, bet taip pat prieš tris pavyko laimėti. Rezultatu 3:2 jis įveikė Kęstuti Rekašių. Laimėjo ir prieš Darių Kumpį (3:1) bei prieš George Ragauską (3:0)

Dainiui Mociui nepavykus laimėti prieš du stiprius varžovus jo dar laukė susitikimai su kitais trimis. Ir visi susitikimai baigėsi Dainiaus naudai. Prieš Darių Kumpį jis laimėjo rezultatu 3:0, prieš Artūrą Lukauskį 3:2 ir prieš Tomą Povilanską 1:3.
Tomas Povilanskas tądien nusileido dar vienam varžovui Gintautui Krivickui 0:3. Bet prieš Artūrą Lukauskį jam pavyko laimėti rezultatu 3:1.

Renatas Gurskas iš visų žaistų 4 varžybų laimėjo tik vienas, prieš Darių Kumpį (3:1). O George Ragauską tądien taip ir nelaimėjo nė vienų varžybų ir ketvirtą kartą iš eilės pralaimėjo dar vienam žaidėjui Stefui Majauskui (0:3).

Daugiausiai, jau po 10 varžybų, yra sužaidę Renatas Lapinskas, Arūnas Karalius ir Dainius Mocius. O Gintautas Krivickas iš visu šešių sužaistų varžybų nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. Bet jam dar liko susitikti su dešimčia varžovų, gal iš jų kam nors pavyks nugalėti taip puikiai žaidžiantį Gintautą?