Ketvirtadienį, Balandžio 22 dieną, įvyko paskutinės antrojo sezono aštuntojo Čikagos lietuvių stalo teniso turnyro varžybos, kurioms pasibaigus išaiškėjo kas žais playoffs A ir B pogrupiuose. Iš viso paskutinio turnyro metu sužaista 20 varžybų. Kaip visada puikiai pasirodė Raimonda Šimkonienė, iš trijų žaistų varžybų laimėjo visas, o Gintautas Krivickas net penkis varžovus įveikė 3:0 rezultatu.

Stipriausieji

Gintautas Krivickas ketvirtadienio vakarą nepasigailėjo nė vieno varžovo. Visus juos įveikė 3:0 rezultatu. Nei Arūnui Karaliui, nei Artūrui Lukauskui, nei Viliui Stašiūnui, nei Mindaugui Bieliauskui, nei Geore’as Ragauskui nepavyko laimėti nė vieno seto prieš Gintautą. Pažiūrėjus į turnyrinę lentelę, prie Gintauto išvysime vien trejetukus, tai reiškia, kad jis, viso antrojo sezono aštuntojo turnyro varžybas, sužaidė be pralaimėjimų ir iškovojo teisę dalyvauti playoffs A pogrupyje.

Raimonda Šimkonienė, vienintelė moterys turnyre, mažąją rakete valdo taip šauniai, kad ne vienam vyriškiui pavydėti. Ketvirtadienį ji laimėjo prieš Arūną Karalių ir Dainių Mocių (3:1), bei 3:0 rezultatu įveikė Artūrą Lukauskį. Taip prisidėjo į savo sąskaitą dar tris pergales. Viso turnyro metu ji pralaimėjo tik vienerias varžybas, iš trylikos varžovų ji įveikė net 12. Taigi Gintautas Krivickas jau turi varžove playoffs’e.

Jauniui Jankui tądien reikėjo su žaisti tik su vienu varžovui, tai Tomas Povilanskas. Jų susitikimas baigėsi 3:0 Jauniaus naudai. Jis papildys playoffs A pogrupio gretas. Iš 13 turnyre dalyvavusiu varžovų, jis įveikė 10.
Mindaugui Bieliauskui, patyrusiam pralaimėjimą prieš Gintautą Krivicką, diena tuo nesibaigė. Jis vėliau įveikė tris varžovus : Artūrą Lukauskį ir Vilių Stašiūna 3:0 rezultatu, o Dainių Mocių 3:1. Mindaugas iš 13 turnyre žaistų varžybų laimėjo 9 ir taip pat keliauja į A pogrupį kovoti dėl geriausiojo stalo teniso mėgėjo vardo.

Vienodai pergalių su Mindaugu turi ir Stefas Majauskas. Paskutinis susitikimas su Arūnų Karalium baigėsi 3:0 Stefo naudai. Jis taip pat keliauja į A pogrupį. Prie jų prisijungia ir Renatas Lapinskas (9 pergalės), jis buvo sužaidęs visas reikiamas varžybas, tad tądien galėjo tik stebėti būsimus playoffs varžovus.

Dainius Mocius nors ir nusileido Raimondai ir Mindaugui, bet Vilių Stašiūną ir George’as Ragauską įveikė 3:0 rezultatu. Jo sąskaitoje iš viso 6 pergalės, 7 pralaimėjimai ir jis taip pat kovos dėl geriausiojo stalo teniso mėgėjo vardo.
Kęstas Rekašius tądien taip pat žaidė tik vienerias varžybas. 3:0 rezultatu jis įveikė George’as Ragauską. Iš viso turnyro metu jis laimėjo prieš 5-kis varžovus ir nusileido 8-niems. Bet taip pat pateko į A pogrupį.

B Pogrupis

Visi likę turnyro dalyviai varžysis B pogrupyje. Ketvirtadienį vykusiose varžybose george`as Ragauskas nusileido ne tik Dainiui Mociui, jis 1:3 rezultatu pralaimėjo prieš Artūrą Lukauskį, 0:3 rezultatu prieš Kęstutį Rekašių.
Vilius Stašiūnas dar nusileido Tomui Povilanksui (2:3) , Arūnui Karaliui ir Artūrui Lukauskiui (1:3).